M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module
“12″ x 24″ Inch Anti Static ESD Safe Blue PVC Table & Floor Mat” has been added to your cart.
View cart
SKU:
NEPL01248
Roll over image to zoom in
Click to open expanded view
125
Status:
10 in stock
M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module quantity
Quantity:
Add to cart
Buy Now
Wishlist
Compare
SKU:
NEPL01248
Categories:
Electronics Components
Sensors & Modules
Specification
Additional information
Weight
20 g
Related products
Soldron Soldering Iron
150
Soldron Soldering Iron
150
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4 Way DIP Switch – Blue
40
4 Way DIP Switch – Blue
40
Add to cart
SMD 1206 Resistor (pack of 10pcs)
21
21
Select options
Mega Professional 20W/40W/60W Hot Melt Glue Gun
Anti Static ESD Wrist Strip
Anti Static ESD Wrist Strip
Color LED Lights(100pcs)
Color LED Lights(100pcs)
Main Menu
Robotic Components
Sensors & Modules
Mechatronics
Computer Peripheral
Electronics Components
Raspberry pi
Tools
ARDUINO
Connectors
Instruments