M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module
“Round Nose Plier” has been added to your cart.
View cart
“Electrolytic Capacitor” was added to the compare list
SKU:
NEPL01248
Roll over image to zoom in
Click to open expanded view
125
Status:
10 in stock
M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module quantity
Quantity:
Add to cart
Buy Now
Wishlist
Compare
SKU:
NEPL01248
Categories:
Electronics Components
Sensors & Modules
Specification
Additional information
Weight
20 g
Related products
Mix Tantalum Capacitor. (TH)
350
Mix Tantalum Capacitor. (TH)
350
Add to cart
SMD 1206 Resistor (pack of 10pcs)
21
21
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4 Way DIP Switch – Blue
40
4 Way DIP Switch – Blue
40
Digital Multimeter
200
Digital Multimeter
200
12″ x 24″ Inch Anti Static ESD Safe Blue PVC Table & Floor Mat
Toggle Switch 3 pin(SPDT)
60
Toggle Switch 3 pin(SPDT)
60
Main Menu
Robotic Components
Sensors & Modules
Mechatronics
Computer Peripheral
Electronics Components
Raspberry pi
Tools
ARDUINO
Connectors
Instruments