M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module
SKU:
NEPL01248
Roll over image to zoom in
Click to open expanded view
125
Status:
10 in stock
M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module quantity
Quantity:
Add to cart
Buy Now
Wishlist
Compare
SKU:
NEPL01248
Categories:
Electronics Components
Sensors & Modules
Specification
Additional information
Weight
20 g
Related products
Toggle Switch 3 pin(SPDT)
60
Toggle Switch 3 pin(SPDT)
60
Add to cart
Mix polyster Capacitor. (TH)
375
Mix polyster Capacitor. (TH)
375
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Mix Assorted Smd Resistor.
100
Mix Assorted Smd Resistor.
100
Select options
Hot Melt glue Sticks (pack of 25 sticks)(Set of 1, WHITE TRANSPARENT)
DPDT TOGGLE SWITCH 6 PIN
DPDT TOGGLE SWITCH 6 PIN
Ceramic Capacitors 0.1 /100nf/104/100kpf
5
5
Main Menu
Robotic Components
Sensors & Modules
Mechatronics
Computer Peripheral
Electronics Components
Raspberry pi
Tools
ARDUINO
Connectors
Instruments