M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module
“Mix Electrolytic Capacitor. (TH)” has been added to your cart.
View cart
Compare
“Electrolytic Capacitor” has been added to the compare list
SKU:
NEPL01248
Roll over image to zoom in
Click to open expanded view
125
Status:
10 in stock
M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module quantity
Quantity:
Add to cart
Buy Now
Wishlist
Compare
SKU:
NEPL01248
Categories:
Electronics Components
Sensors & Modules
Specification
Additional information
Weight
20 g
Related products
DPDT TOGGLE SWITCH 6 PIN
100
DPDT TOGGLE SWITCH 6 PIN
100
Add to cart
8 pin DIP switch
110
8 pin DIP switch
110
Mix SMD Capacitor Kit
185
Mix SMD Capacitor Kit
185
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Ceramic Capacitors 0.1 /100nf/104/100kpf
5
5
Toggle Switch 3 pin(SPDT)
60
Toggle Switch 3 pin(SPDT)
60
DPDT Robot Plastic Switch
75
DPDT Robot Plastic Switch
75
Main Menu
Robotic Components
Sensors & Modules
Mechatronics
Computer Peripheral
Electronics Components
Raspberry pi
Tools
ARDUINO
Connectors
Instruments