M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module
“Mix Electrolytic Capacitor. (TH)” has been added to your cart.
View cart
SKU:
NEPL01248
Roll over image to zoom in
Click to open expanded view
125
Status:
10 in stock
M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module quantity
Quantity:
Add to cart
Buy Now
Wishlist
Compare
SKU:
NEPL01248
Categories:
Electronics Components
Sensors & Modules
Specification
Additional information
Weight
20 g
Related products
Mega Professional 20W/40W/60W Hot Melt Glue Gun
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SMD 0805 Resistor (pack of 10pcs)
25
25
Select options
12″ x 24″ Inch Anti Static ESD Safe Blue PVC Table & Floor Mat
Add to cart
Electrolytic Capacitor
Call for Price
Electrolytic Capacitor
Call for Price
Read more
Tantalum Capacitors
10
Tantalum Capacitors
10
21
21
Main Menu
Robotic Components
Sensors & Modules
Mechatronics
Computer Peripheral
Electronics Components
Raspberry pi
Tools
ARDUINO
Connectors
Instruments