M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module
“DPDT TOGGLE SWITCH 6 PIN” has been added to your cart.
View cart
Compare
“4 Way DIP Switch - Blue” has been added to the compare list
SKU:
NEPL01248
Roll over image to zoom in
Click to open expanded view
125
Status:
10 in stock
M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module quantity
Quantity:
Add to cart
Buy Now
Wishlist
Compare
SKU:
NEPL01248
Categories:
Electronics Components
Sensors & Modules
Specification
Additional information
Weight
20 g
Related products
Mix Electrolytic Capacitor. (TH)
350
350
Add to cart
Digital Multimeter
200
Digital Multimeter
200
Mix Assorted Smd Resistor.
100
Mix Assorted Smd Resistor.
100
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Soldron Soldering Iron
150
Soldron Soldering Iron
150
Select options
DPDT TOGGLE SWITCH 6 PIN
DPDT TOGGLE SWITCH 6 PIN
Mega Professional 20W/40W/60W Hot Melt Glue Gun
Main Menu
Robotic Components
Sensors & Modules
Mechatronics
Computer Peripheral
Electronics Components
Raspberry pi
Tools
ARDUINO
Connectors
Instruments