M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module
“Anti Static ESD Wrist Strip” has been added to your cart.
View cart
SKU:
NEPL01248
Roll over image to zoom in
Click to open expanded view
125
Status:
10 in stock
M177 NRF24L01 2.4GHz Antenna Wireless Transceiver Module quantity
Quantity:
Add to cart
Buy Now
Wishlist
Compare
SKU:
NEPL01248
Categories:
Electronics Components
Sensors & Modules
Specification
Additional information
Weight
20 g
Related products
DPDT Robot Plastic Switch
75
DPDT Robot Plastic Switch
75
Add to cart
Color LED Lights(100pcs)
150
Color LED Lights(100pcs)
150
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Hot Melt glue Sticks (pack of 25 sticks)(Set of 1, WHITE TRANSPARENT)
Digital Multimeter
200
Digital Multimeter
200
Mix Electrolytic Capacitor. (TH)
350
350
8 pin DIP switch
110
8 pin DIP switch
110
Main Menu
Robotic Components
Sensors & Modules
Mechatronics
Computer Peripheral
Electronics Components
Raspberry pi
Tools
ARDUINO
Connectors
Instruments